Bozita Mı Brit Care Mı ?

Anket

Brit Care
(19 oy)
bozita
(9 oy)
Toplam (28 oy)

Hangi mamayı tercih etmeliyim yavru kedi için?

7 CEVAP

yasement

Kuru brit care yas bozita bence

Bozita mı Brit Care mi sorusuna cavap veremem Brit Care kullanmadım ama çok uzun zamandır Bozita kullanıyorum ve memnunum. İçeriğine güvendiğim bugüne dek bir sorunla karşılaşmadığım bir mama.

Bozita tabisi kııız

Kesinlikle Bozita :) taze ve kaliteli et kullanıyorlar ve her şeyi ile İsveç'te üretiliyor, güvenerek alıyorum.

Cotontzu_Siri

Tabii ki Brit Care

afatihk

britcare crazy kitten çok kötü kokuyor.Başka kullanan var mı?

Ben bozita kullanıyorum içeriği ve et konusun da güvenli geldi bana kedim de severek yiyor :)