Yavru Kedi Maması İle Yetişkin Maması Arasındaki Fark?

ayselkuss

Tüm mamalarda yavru kedilerin enerji ihtiyacı göz önüne alınmıştır filan yazıyo. İçeriğine bakıyorum benim kullandığım yetişkin mamasından çok daha yetersiz, tahılsız mama kullanıyorum ama onların içi tavuk eti ve türevleri ve tahıldan ibaret. Bu mu enerji karşılama. Şişirilmiş balon gibi geldi bana

2 CEVAP

Reyyanhan

Yavru kedi mamaları daha besleyici daha yoğun . Yetişkin kedilere fazla geliyor :)

Cotontzu_Siri

Kalitesiz olduğu için öyle. Yavru mamaları daha besleyici olur.