Bir Buçuk Aylık Mama Yiyordu Ama Şimdi Bıraktıne Yapıcağım?

Hilakyol

Lütfen bir çare varsa yardım ediniz.Kedim daha bir buçuk aylık eve geldiği zaman yemeğe saldırdı ilk günler ama sonra tek su içmeye başladı . Ne yoğurt yunurta denedik olmadı . Çok halsiz . Evet anne sütünden daha çıkmaması lazımdı ama dışarıda vinç yardımıyla kurtardık onu. Ne yapmalıyız ??

2 CEVAP

dollfacepersian

Anne sütü yerine geçen en iyi şey yavru kedi süt tozudur. 2-2,5 aylık olana kadar onunla beslemenizi tavsiye ederim. Marka olarak Gimcat benim en beğendiğim marka. Uygun fiyatlı olarak da bio pet Active önerebilirim
Birde yemek yememesi ve halsiz olması iyi değil. Veterinere götürmenizi tavsiye ederim

Hilakyol

Tesekkür ederim. Şimdi alıp deniyeceğiz