Prochoice Vs Proplan?(Kitten)

berke690

Arkadaşlar 2.5 aylık kedime araştırmalarım sonucu ve bütçeme göre Prochoice ya da Proplan almaya karar verdim yavru kediler için olanlarından, ikisinide deneyimlemiş olan veya şunu kullan daha iyi dediğiniz hangisidir? (Lütfen daha pahalı olan markaları önermeyin gönül ister ki onları alayım ama bütçeme göre en iyisi bunlar olduğuna kanaat getirdim)

12 CEVAP

melikealgin

Prochoice kanlı ishal yapmis çoğu kedide o yuzden ben almadım :/ proplan diyorum

ismailfigen

Prochoice duymadım hiç. Proplan ile arasında kaldıysanız bilindik markayı seçiniz

kedilik

prochoice kullanıyoruz ve herhangi bir sorunla karşılaşmadık.kanlı ishal sorunu yaşamadık.kediden kediye de fark ediyor sanırım

cdogali

Proplan, Nestle'nin Purina diye bir alt firmasının. Tercih etmeyin. Prochoice da müthiş değil ama Proplan'dan iyidir.

dorukhanalev

Anlamadım olay bu mesajda pro plan ile prochoice kıyaslamışsınız fiyatları aynı klasmanda değiller. Pro Plan yerine Profine veya brit care öneriyorum.

Proplan

Nursemakpln

6 aylık kedime royal canin kullanıyordum,pancar küspesi olduğu için değiştirmek istedim.Veteriner proplan önerdi,royal canin ile aynı kalitede olduğunu söylemişti.Şuanda mamanın bitmesini bekliyorum.Proplana geçiş yapacam :)

inchi

ben prochoice kuzu etli kullanıyorum gayet memnunum kuzu etli olduğu için az tüy döküyor

inchi

ben prochoice kuzu etli kullanıyorum gayet memnunum kuzu etli olduğu için az tüy döküyor

smhcnn

Proplan kullanıyoruz 10 gündür gayet severek yiyor enerji patlaması yaşıyor şimdilik sorun yaşamadık.Tavsiye edilir.

Duygunur

Proplan kesinlikle enerji patlaması yaşatıyor.

mars_cat

Benimde 40 günlük yavru kedim var. royal canın kıtten verıyordum gayet guzel yıyordu ama sonrasında kusma sorunu oldu veterinere goturdum herhangi bı saglık problemı cıkmadı. belkı mamadan kaynaklıdır dıye mama degısıklıgı yaptık bana prochoıce 38 kıtten verdi. ikisinide karıstırıp verıyorum. daha önceki kakasına göre daha sulu bı kaka yapıyor ama ishal degil. kusma sorununa gelınce hala devam edıyor.(ama herhangı bı hastalık belırtısı hareketlerınde yavaslama fılan yok gayet hareketlı ve oyuncu) sanırım yavru oldugu ıcın hızlı ve cok yemesınden kaynaklı yedıgının fazlasını cıkarıyor dıye dusunuyorum. hala gozlemlemeye devam edıyorum 22 sınde tekrar randevusu var goturucem sımdılık deneme yolundayız.