Mama Önerin Lütfen

tofuiscat

Arkadaşlar biliyorum bu mamalarla ilgili baya bi soru sordum ama şimdi birkaç şey belirledim onlar için öneri istiyorum. Soran vardır ama onları göremiyorum soru aratma gibi bişey var mı? yukarı yazınca alışveriş çıkıyor neyse kısaca bilmiyorum uygulamayı su gibi kullanmayı.

Kilosu 30-40 olan mamalardan alabilirim.
Şu anda purina cat chow kullanıyoruz bir sıkıntı görmedim ama kakası bir sıvı bir katı yani aynı tuvalette önce sulu sonra katı ya da önce katı sonra sulu yapıyor. Yaş mamadan falan da olabilir anlamadım ama cat chow kullanmadan birkaç gün önce de vardı bu sorun.

Felicia iyi marka ondan al demiştiniz eğer bütçeme uyarsa ondan alacağım.
Royal canın var uygun olan
Purina Proplan vardı ama tavukluydu o yüzden almadım. (tavuklu kuru mama kullanmıyoruz)
Reflex vardı bir de,yine reflex vardı ama renkli yazılı olanından.

Hangisinden almalıyım bu saydıklarımdan?
Uygunsa felicia alacağım o kesin ama uygun değilse rc mi purina mı yoksa reflex mi almalıyım?

Felicia kullanıp sorun yaşayan var mı?
N&D de bazı kedilerde ishal yapabiliyormuş bahsettiğim sorun bu,kabızlık ishal ya da başka bir sindirim sorunu falan yaratır mı sizin deneyimlediğiniz?

Felicia,cat chow dan daha iyi diye almak istiyorum bu arada ama cat chow a devam etsem mi?

Bilmiyorum yahu kafam çok karışık,fiyatı 30-40 arası olup kapalı mama da önerebilirsiniz hatta o daha iyi olur...

Acana orijin fitmin benefit markalarınıda çok severek öneriyorsunuz en kalitelu mama diye. Bunların kilo fiyatı nedir?

Yardımcı olun lütfen,iyi geceler