Yardım Lütfen

Dynilyn

Son 4 aydır inatçı pati içi yaralarıyla uğraşıyorum. Kedim 10 aylık tekir evde yaşayan bir oğlan, tüm partilerde dönüşümlü olarak yaralar çıkıyor, geçen ay hafif kanama ve enfekte oldu bir pati operasyon geçirdi dikiş felan. Sonra boyunluk ile iyileşti patiler. Ama tekrar başladı şimdi, kendini parçalıyor ısırıyor kaşındıkça. Böyle bir olay yaşayan var mı? Veterinere defalarca götürdüm, sonuç yok.
Fotoğraftaki operasyon öncesi hali, genelde soyulma şeklinde oluyor.