Çiftleştiklerini Nasıl Anlarım?

kyzi8_3

Dişi kedime erkek getirdik yaklaşık 1 haftadır bizde çiftleştiklerini nasıl anlarım. Birbirlerinin üzerine atlıyorlar, yalıyorlar.

14 CEVAP

Gulsahka

Daha 8 aylık kedi ve hamile olup olmadığını soruyorsunuz Allah size onun çektiği kadar acılar versin

Bikedi

Bu cins kedileri damizlik olarak kullaniyorsunuz resmen. Neyse sorunuza grlirsek kenara cekin sorun. Kizarir bozarirlarsa olmustur

Ozge00

:D ?

Linsenpai

Yazık

Zeke

Bsg

Gulsahka

Bir sorun isterseniz ilk gecesi nasıl geçmiş...

Gulsahka

Aynen kardeşim kesin acı çektikleri için bağırmıyorlar keyiflerinden bağırıyorlar ayrıca buraya yazdıysanız elbette bizim kendi fikrimizi soruyorsunuz sizin istediğiniz şeyleri duymak isterseniz veteriner en iyi yoldaş nasıl olsa bütün masraf paralarını alacak olan kendisi buraya da bir daha böyle şeyler için yazmayın çünkü duyacağınız ve okuyacağınız şeyler bizim kendi fikrimiz olacak!

Gulsahka

Ayrıca acı derken sonrası gelecek acıları demiştim. Kediniz sizin rahatınız ve istekleriniz yüzünden gözünüzün önünde acı çeke çeke doğurırlen ne demek istediğimi anlayacaksınız benve.

sforselin

Kocaman yazınca en haklı siz mi olduğunuzu zannediyorsunuz. Ağlasanız da zırlasanız da kızgınlık döneminde stresli oluyorlar işte kobul edin. Stres de binbir türlü hastalığa davetiye çıkarıyor zaten. Keşke kocaman yazınca tüm bu ihtimaller silinse bebişleri gönül rahatlığıyla satsanız/birilerine verseniz ama işte ideal dünyanızda yaşamıyoruz maalesef.
Vicdanınızı rahatlatmak için hekiminizi de karalıyorsunuz bi yandan. Ona derseniz ki en sağlıklısı hangisi, sizi onaylamayacağına eminim.

Zeke

BSG

kyzi8_3

  1. Damızlık olarak kullanmıyorum.

  2. Bir kereliğine de olsa hamile kalmasını istedim. Gittiğimiz veteriner de sorun olmaz dedi. Ayrıca sonradan kısırlaştıracağım.

  3. Kendi fikrinizi yazın demedim ben size. Sorduğum sorunun cevabını istedim.

kyzi8_3

**

Kediler Kızgınlık Döneminde Acı Çeker mi?

**
Kediler kızgınlık döneminde acı çeker mi sorusuna gelince kediler çiftleşmek istediklerinden acı çeker gibi sesler çıkarabilir. Ancak bu onların fiziksel olarak acı çekmesi anlamına gelmez.

metn007

Arkadaşlar profilime girip soruma bakabilir misiniz. Çok kafama takıldı

Linsenpai

Veteriner tabi sorun olmaz der havadan para gelecek ahahahsjdjdb ne kadar akıllısınız ya. bazen bu sitede küfür etmemek için çok zor tutuyorum kendimi