Stick Catnip

Benim1kedimvar

Stick Catnip almak için petshoplara gittim ama hiçbirinde yoktu ve hiç biri daha önceden böyle bir şey duymamış

Bir tanesi ne dediğimi anlamamış olacak ki (asıl amacını biliyoruz :D ) kuşların üzerinde durmak için kafesine takılan çubuklardan satmaya çalıştı ve köpek kemirme şeysinden

Her neyse internetten almaya karar verdim ama üzerinde doğru düzgün bir şey yazmıyor kedime de zararlı olabilir diye düşünerek vazgeçtim . Ben bulamadım siz nereden aldınız ?

15 CEVAP

KedimVar

Dollfacepersian
Evet Ursaminor kedisine almıştı ve kedisi çok sevmişti diye hatırlıyorum. Hatta ben de sonra almaya karar vermiştim. Benim1kedimvar aldıktan sonra nereden aldığınızı yazarsanız ben de almak isterim. Bir de bence ****** dan getirtmeye gerek yok. Sonuçta Ursaminor girdiği bir petshoptan bulmuş. Biraz araştırmak bakmak, lazım sadece. Ben de bakacağım bulursam buraya yazarım.

efruzg

Ursaminor adlı kullanıcı bir aralar sizin istediğiniz çubuklar hakkında soru açmıştı hatta.. linki buraya bırakıyorum :) https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/9618-bioline-kediotlu-tartar-onleyici-cubuk ..resimdeki ürünü gösterip bulup alabilirsiniz bence:) bende petshoplara bakacağım çok beğenilmiş..

SelinTuksal

ben de ne olduğunu bilmiyorum. internetten baktım şimdi ödül çubuğu mu yoksa diş kaşıyıcı mı anlamadım

Benim1kedimvar

Dişlerini temizlemesine yarıyormuş . Aslında şu anda dişlerinde tartar bile yok ama ileride sorun olmaması için almak istiyorum . Birde kediler çok seviyormuş sırf mutlu olsun diye aslında

Benim1kedimvar

Resim açıklamasını girin

Benim1kedimvar

Aslında bulabilirsem bu da olur

KedimVar

Ben almadım. Ama ürün bilgileri kısmında yazıyordur. Fazla bilginin yazmaması bence kötü olduğu anlamına gelmez. Kaliteli bir markaysa sıkıntı yok bence.

SelinTuksal

****** da var sanırım

SelinTuksal

https://www.******.com/Natural-Matatabi-Polygama-Catnip-Silvervine/dp/B01N9Q8J1U

evet buldumm burdan alabilirsiniz beğenirseniz :)))

Benim1kedimvar

Evet tamda bundan bahsediyormuşum

SelinTuksal

bir sürü catnip varmış. https://www.******.com/catnip-toys/b/ref=dp_bc_4?ie=UTF8&node=2975305011
hepsine burdan ulaşabilirsiniz

sezind

Benim de ilgimi çekti ve şimdi araştıracağım. ***'de satılıyormuş almak isterseniz Bioline Kedi Tartar Önleyici Stick

efruzg

Soru zaten atılmış yeni farkettim kusura bakmayın:)

aliberken

http://urun.************.com/evcil-hayvan/kedi-icin-isirma-ihtiyacini-giderecek-5-adet-stick-catnip-cubuk-294280541