Kedimin Hareketi Nasıl Kısıtlarım??

Kirlos

Merhaba arkadaşlar 3 aylık dişi kedim var sürekli bacaklarından birini burkuyor geçenlerde yine poşet sesinden korkup kaçarken bacağını burktu veterinere götürdüm kas gevşetici iğne yaptı ve hareketini kısıtlamam gerektiğini söyledi kızım çok oyunbaz tam iyileşecekken zorlayınca eski haline dönüyor tekrar onun hareketini nasıl kısıtlarım yardımcı olursanız sevinirim...

1 CEVAP

Aysenurbsgn

Pek bilmiyorum ama oyuncakları varsa etraftan kaldırın ve çok enerjik olduğu anlarda küçük bir odaya kapatıp fazla koşmasını engelleyebilirsiniz. İşe yarar belki.