Bugun Bulutum Amiliyat Oöuyor

Toscana

bize dua edermisiniz inşAlah görme umudumuz var

8 CEVAP

miasugok

Görme ihtimalinin olmasına gerçekten çok sevindim inşallah sağlığına kavuşur allah şifa versin.

iselas

Çok geçmiş olsun inşallah her şey çok iyi olur :)

deniz_berkan

çok geçmiş olsun şimdiden herşey iyi olur inşallah

Mariana

geçmiş olsun inşallah bulut sağlığına kavuşur

goknur

Cok gecmis olsun. Simdiden iyi haberlerinizi sabirsizlikla bekliyoruz :)

izzy

Murat Şaroglu bir dr degil resmen bir mucizedir cok başarılı bir cerrahtir yapolacağın en iyisini yaptığına eminim sonucu yazın lütfen geçmiş olsun

Toscana

sagolun inşAllah murat şaroğlu yaptı amiliyatını boynuna elizabet takıldı çıkarmaya uğraşıyo iple bağlamışlar boğulcakndiye çok korktum 29 da kontrol var ozamana kadar boynunda kalması gerek nasll olcak bilmiyorum

Toscana

inşAllah bugun bir çok mucizesi kontrole geldi çok güzeldi güzelliklere tanık olmak inş haberdar edicem güzel habetler vetmek nasip olur sagolun