2 Aylık Yavru Kedim Desteğinize İhtiyacım Var

mertkorkmaz

2 aylık yavru erkek tekır cınsı kedım 3-4 gun önce sahıplendım herşey cok guzel fakat sağ kulagında ektekı resımde goruldugu gıbı şeyler var alamıyorumda yardımlarınız lazım

14 CEVAP

mertkorkmaz

Tesekkur ederiz :)

Birkac degisik fotograf koyup tekrar soru acarsaniz yardimci olmaya calisalim tek fotografla pek birsey anlasilmiyor

Yanik gibi geldi bana biri eziyet etmis olabilir.

tüylerinden de olabilir

Veterinere muayene ettirin bence yaniksa da temizler orayi iyice.

mertkorkmaz

yani 3-4 gündür bende aldıgımda yoktu bızde cok ıyı bakıyoruz zaten ama acemıyız bu konularda kendılıgınden gecer mı yoksa bı veterınere gostermek gerekırmı

mertkorkmaz

aldıgım yer zaten veterınerdı zaten gotursem kesın cozum bulabılırmıyız acaba

Belki bir yara vardi dikkat etmediniz kabuk bagladi bilemiyorum aktif uyelerde baksin onlarda birsey soyleyecektir.ama veterinere goturun bence.

Yani en azindan ne oldugunu net soyler

mertkorkmaz

cok tesekkur ederım dusuncelerınız ıcın en ıyısı veterınere goturmek bencede

mertkorkmaz

veterınerden geldım arkadaslar yapışkan oldugunu söyledı ve cıkardı yavas yavas bıde ıc dıs parazıt asısı yapmıstı onu kontrol ettı arka bölgesıne bi çubuk sokup baktı hiç bişeyi çıkmadı oğlumun boşuna endişelenmişiz

Gecmis olsun:)