Kedim Hamile Mi Lütfen Yardım....

kedicigim1054

merhaba öncelikle olayı anlatayım...6 buçuk aylık kedim 1 hafta önce sokağa kaçtı....uzun bir arayıştan sonra onu başka bir apartmanda büyük beyaz bir kediyle buldum... bulduğumda her yeri toprak olmuştu ve baya yorgundu... artık eskisi gibi çok oyun oynamıyor oynasa da hemen yoruluyor ve hemen yatıyor sürekli uyuyor eskisinden daha fazla yemek yiyiyor ama karnı felan büyümedi .....ACABA KEDİM HAMİLE OLABİLİR Mİ? hamileyse ona nasıl davranmalıyım? nelere dikkat etmeliyim?

11 CEVAP

Gofretsla

Veterinere götürseniz? Belki başka birşey vardır

kedicigim1054

veterinere götürdüm ama veteriner hiç birşey yapmadı kedim sadece veterinerde kafesinde durdu veteriner kafesini açmamıza izin vermedi

zeybeg

hamilelik belirtileri bunlar aslında isterseniz başka bir veterinerden de fikir alın derim ben :)

kedicigim1054

olur tmm

kedicigim1054

ama kedimin karnı felan büyümedi ....

milodelisi

İlk evrelerde anında büyümez karnı, zaman geçtikçe büyümeye başlar. İlk olarak o nasıl bir veteriner anlamadım. Muayne bile etmemiş. İlk olarak yeni bir veteriner bulun dostunuza. Hamile olup olmadığı kesinleşmesi lazım ki dikkat etmeniz gereken şeylere dikkat edebilesiniz. Ayrıca kediniz kaçtığında dönemindemiydi? Yakaladığınız beyaz kedi erkek miydi? Belki dişi veya kısırdı.

kedicigim1054

kaçtığında şubatın 20 simi neydi ama beyaz kedinin cinsiyetini bilmiyorum çünkü beyaz kedinin yanındayken kedimi aldım beyaz kedide direk kaçtı zaten

kediler

Kediniz hamile miymiş? Çünkü dediğiniz belirtiler hamilelik belirtisi de merak ettim :)

Reyyanhan

Valla onu bunu bilmem hamile değilse bile belki hastalık kaptı. O veterinerin kafasında odun parçala ..mal mi o

kediler

Reyyanhan A çok katılıyorum :D insan bir kontrol eder bence vetinizi değiştirin.

Reyyanhan

İçimdeki canavar çıktı ;) ne demek yerinden çıkarmamak . Ben veteriner olmadığım halde derim bi bakayım şuna. Anliyacagimdn değilde işte yine de bi çare