Bayram Tatilinde Pansiyonda Kalan Kedi Ve Değişimi

ookaya

Merhabalar. 4 gün bayram tatili dolayısıyla 2 aylık kedimi yollarda eziyet olmaması için veterinerde bulunan pansiyona vermek zorunda kaldım. Kedimi bugün pansiyondan aldığımda eskiye göre baya değişmişti. Eve girer girmez bacaklarıma sürtünmeye ve sürekli kucağıma çıkmaya başladı. Pansiyona bırakmadan önce kendini çok sevdirmezdi keyfi isteyince bir kaç kere boynunu okşatır giderdi. Bu davranışın sebebi nedir acaba? Bir rahatsızlığı felan mı var acaba? Bir de son soru olarak kucağıma çıktığında pantolonuma t-shirt üme tırnaklarını batırıp çekiyor. Ve bunu sürekli olarak yapıyor. Bunun nedeni nedir acaba? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

13 CEVAP

Reyyanhan

Kediler bunu hep yapar. Masaj gibi step :) Sizi özlemiş .. ve bidaha bırakmayın demek istiyor . Sevgi ve ilgi istiyor.. sanırım orada kimse ilgilenmemiş. Oda biraz okşanmak sevilmek istiyor

PERIveLIDYA

Sizi özlediği için yapıyordur. Bol bol sevin. Özlemiştir sizi. Tişört e tırnaklarını batırmasına gelince bizimki de yapıyor onu. İlgi çekmek için diye düşünüyorum.

kedilikizzz

Beni bırakma sakın demek istiyor kıyamam ya :)

Zlatan

Yaaa kıyamam kedi bebekliğine dönmüş resmen yaptıklarının hepsini benim kedim de yapıyo tabi şimdi hasta ama iyileşecek. Uzun süre sonra eve dönüşlerde olur hep bu kedi heyecanı. Bence yakında alışıp normale döner.

Benim1kedimvar

Sizi özlemiş.

Zeynooo

Kıyamam ya ozlemistir ondan büyük ihtimalle .

ookaya

Davranışları çok ilginç gelmeye başladı açıkçası. Sürekli kafasını bacaklarıma sürtüyor. Gövdesini sürtünüyor ve sürekli olarak mırlıyor. Lavaboya yada mutfağa giderken koşa koşa yanıma geliyor ve bacağıma atlamaya çalışıyor. Üzerine basacağım diye ayaklarımı aça aça yürüyorum evde. Önceden hiç bir şekilde böyle değildi. Bütün gün işteyim zaten eve gelince elimden geldiği kadar oynamaya ve sevmeye çalışıyorum. Pc başında oturduğum zaman bile rahat vermiyor. Kızgınlıkla alakalı bir durum olamaz sanırım çünkü daha max 3 aylık bir kedi.

Sizden ayrı kalmak onu çok etkilemiş,yanınızda mutlu ve huzurlu olduğunu ve onu birdaha bırakmamanızı istediğini anlatmaya çalışıyor.

Tam olarak hangi pansiyona bırakmıştınız? Sanırım bizim de biraz ayrı kalmaya ihtiyacımız var :)

asldnz

Veterinerde genellikle kafeste kaldiklari icin baya degisim olabilyo

hazalsenol

Evet bizimki de kedi otelinde kaldı. Çok iyi bakmalarına rağmen evi bizi özlediğinden iki gün aynı hareketleri yaptı. Üçüncü gün normale döndü:) merak etmeyin

hazalsenol

Evet bizimki de kedi otelinde kaldı. Çok iyi bakmalarına rağmen evi bizi özlediğinden iki gün aynı hareketleri yaptı. Üçüncü gün normale döndü:) merak etmeyin

hazalsenol

Evet bizimki de kedi otelinde kaldı. Çok iyi bakmalarına rağmen evi bizi özlediğinden iki gün aynı hareketleri yaptı. Üçüncü gün normale döndü:) merak etmeyin