Erkek Kedi Kısırlaştırılması Kac Aylıkken Yapılır Ve Fiyatı Nedir ?

Bayanminnak

Su an 2 aylık bir oğlum var. Ne zaman kısırlaştırabilirim ?

6 CEVAP

Zaten şöyle bir durum var ilk belirtileri gösterdiği an mesela daha fazla bir sevgi gösterisi miyavlamaya başlama sürünme gibi o aşamada yaptırmalıymışsınız çok bekleyince kızgınlığa girdiğinde geçmesini bekliyormuş o da yıpratıcı oluyor bayağı. Tabi ki geç olması daha iyi ama hafiften belirtileri başladığı an davranışları değişecektir -ki her kedi koku bırakmaz- hiç beklemeden götürmenizi tavsiye ederim bende bu konuyu çok araştırdım oğlum 6 aylık oldu veteriner gördüğünüz an çok beklemeyin dedi her kedinin zamanı farklı 5 ayda girende var 1 yaşında da

AYFER34

8 ay uygundur.

Minnak53

Benim oğlan 11 aylık kısırlaştırmadım ne kadar geç yaptırırsam o kadar iyiymiş kızgınlık döneminde etrafa koku bırakıyormuş ve idrar püskürtme gibi durumları oluyormuş o zamana kadar beklicem..

Bayanminnak

Kuzum koku bırakmaması için kisirlastiricam bende. Kisirlastirmadigin zaman bırakıyormuş kokuyu. Dışarı çıkmak vs istiyormus çıkamadığı icin yapıyormuş. Küçükken yapıyorlar daha cok onu . Yani öyle biliyorum ama...

Kızgınlık döneminden sonra sabit bir ay yoktur bir kedi 4 aylıkken yastıklara hallenebilir :D

gulcemeow

Erkek kedimi 6 ay bittiğinde kısırlaştırmıştım. Maşallah bir sorunu yok şu anda. 2 saat içinde kedimi emin ellerden aldım.