Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

hangi takviye

lwb
lwb

13894 Puan

immun44 ya da imuneks? hangisi daha güçlü? bir hafta kadar ikisinden birini kullanıcam. veterinere havaların soğuk olması nedeniyle şu anlık götüremiyorum, tahminen kaç cc kullanmalıyım?20 CEVAP

PandAiluroSena
PandAiluroSena

2075

Immun44 kullandım bi sene kadar önce bahçede baktıgım kedilerimden birisi üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle yeme içmeden kesilmiş kafasını bile kaldıramıyordu,veterinere götürdüm bi haftalık serum ilaç tedavisinden sonra bu vitamini önerdi. Kedi eskisinden daha sağlıklı olmuştu her gün aç karnına 1 cc veriyordum ben hastalıktan geçiş döneminde ama sağlıklı bir kediye her gün vitamin vermek zararlı olabilir diye okumuştum. Gün aşırı verebilirsiniz (kedim yetişkin 3 kilo civarıydı yavru kediler için doz bilmiyorum)


lwb
lwb

13894

kedim bitmek bilmeyen kulak mantarı geçiriyor ona destek için kullanmak istiyorum, gün aşırı 1cc ya da bir hafta boyunca her gün olabilir o zaman?


lwb
lwb

13894

Kısa süreli kullanmak istediğim için bir hafta her gün zarar vericeğini düşünmüyorum(?)


lwb
lwb

13894

Güncel


lwb
lwb

13894

Güncel


Faytekin
Faytekin

10434

Bana kalırsa direk kediler için üretilmiş olan Vetri-Science Lysine kullanın,hem birçok şeye faydası var hemde severek tuketiyorlar,veterinere nasıl kullananilmasi gerektiği ile bilgi alabilirsiniz,bana sorarsanız kendiniz küçükse 1 tableti ikiye bölüp günde yarım tablet verin,yetişkin ise yine ikiye bölüp sabah akşam verin yarım yarım.


lwb
lwb

13894

Vedavet phytomins kullandım, tam bitmek üzereyken tekrar mantar olduğu için etkili mi değil mi diye normalde önerirken arada kaldım..çünkü tedaviye de destek bi güçlendirici
tekrar mantar tedavisi görürken phytomins biticek ve kutusu bittikten sonra bir haftalığına kullanıcam immun44 ya da diğerini ama hangisini kullanmalıyım arada kaldım


lwb
lwb

13894

+olarak bugün aknelerinin tekrar çıktığını gördüm azar azar


Faytekin
Faytekin

10434

Ben ikisini de hiç kullanmadım açıkçası,benim onerebilecegim kedilerimde bu tür yada buna benzer şeyler gördüğümde kullanıp gerçekten çok faydasını gördüğüm Vetri-Science Lysine dır,ama siz illa bunlardan birini kullanacağım diyorsanız tercih sizin tabi.


Faytekin
Faytekin

10434

Bakmak isterseniz şu şekilde içerik bilgisi..


Vetriscience vetri lysine tablet'in asıl amacı bağışıklık sistemini desteklemek olsa da kollajen oluşumunu, doku onarımını, antioksidan aktivitesini antikor ve akyuvar oluşumunu destekler. İçerdiği tavuk ciğeri aroması ile kediler severek tüketir.


Özellikle aşılanmamış kedilerde viral kökenli hastalıkların tedavi sırası ve sonrasında vetriscience vetri lysine tedavinin başarı şansını oldukça arttırır.


Yüksek kaliteli ve zengin içerikli kedi mamasıyla beslediğiniz kedinizin sağlığını garantiye almak, var olan ya da sonradan oluşabilecek hastalıklara karşı direnç kazanmasına yardımcı olmak için üretilen Verti-Sciense Vetri Lysine,sağlıklı bir evcil hayvana sahip olmak adına ihtiyaç duyduğunuz eksiksiz koruyucu desteği sağlar.


Yavruluk döneminden itibaren kullanıla bilen Vetri Lysine, evcil hayvanınızın daha güçlü bir bünyeye ve bağışıklık sistemine sahip olmasına katkı sunar.


Tavuk ciğeri aromasını seven kedinize ödül maması mantığıyla da verebileceğiniz bu güçlü besin takviyesi tableti,bağışıklık sistemini güçlendirmesinin yanı sıra kedi nezlesi, feline herpes virüsü sonucu oluşan uçuklar, solunum yolu enfeksiyonu, konjüktivit rahatsızlığı sonucu ortaya çıkan gözlerdeki iltihaplanma ve akıntılara, ağız içi problemlere karşı da son derece etkili olan, Lysine amino asiti içerir.


Formülündeki aktif bileşenler vücudun dokuları onarmasına ve URI gibi enfeksiyonlarla savaşması için gerekli antikorları üretmesine yardımcı olur.


Tabletlerin bir diğer önemli özelliğiise özellikle aşılanmamış kedilerde, viral kökenli hastalıkların tedavi sırasıve sonrasında, tedavinin başarı şansını büyük oranda arttırması.


Veteriner hekimler tarafından, yavru kediler için günde 1, yetişkinlerde ise günde 2 defa kullanılması önerilir.


Verti Sciense Vetri LysineKediler İçin Bağışıklık Sistemi Destekleyici Tablet Özellikleri:


Ürün ABD'de veterinerler tarafından formüle edilmiş ve üretilmiştir.


Bağışıklık sisteminin güçlenmesine,


Kolajen oluşumuna,


Doku onarımına,


Antioksidan aktivitesine,


Virüsleri nötralize etmeye yardımcı olmakiçin antikor ve lenfosit üretimine ciddi ölçüde katkı sağlar.


İlaç olarak kullanılmamaktadır.


Kalori: Tablet başına 6 kaloridir.


İçerik: L-lysine:Akyuvarantikor ve enzim oluşumunu destekleyen bir amino asittir. Aynı zamanda kolajenoluşumunu ve doku onarımını destekler. Antikor, hormon ve enzim


Üretimine katkı sağlar.


DMG: Hücre metabolizmasını destekleyen aracı metabolittir. DMG vitamin sentezleri,solunum ve bağışıklık sistemlerini güçlendirir, cildini korumak için kolajen oluşturu, göz sağlığını destekler, hücresel düzeyde oksijen kullanımı kolaylaştırır, hormon üretimini dengeler.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 247 Görüntüleme
  • 20 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 16172 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR