Kedim Çok Zayıf

KediShifu

Merhaba, kedim scottish straight longhair, bana geldiginde 2,5 aylıktı. Geliş kilosunu bilmiyorum. Bugün 3 aylık olması üzerine veterinere gittik. 600 gr geldi, veteriner çok çok zayıf olduğunu söyledi.
Advance kitten mama kullanıyorum ve schesir, nutri feline, gimcat yaş mamalarıyla karıştırarak veriyorum. Günde 1 cm gimcat kitten protein malt veriyorum. Günde 3 adette gimcat kitten protein tabletinden veriyorum. 2 haftadır bu şekilde besleniyordu.
Kilo alması için başka ne yapabilirim?