Acil Yardım Gerekiyor Kedim 5. Kattan Düştü

Jaxteller92

Herkese merhaba bugün sabah kedim 5. Kattan düştü ne yazık ki. Başlamadan önce şunu belirteyim sineklik kilitli ve içeriden bağlıydı.
Sabah 10 civarları uyurken kapı çaldı actilar, kediniz var mi dendi evet var sarı mi evet aşağıda şuan sanırım düşmüş dediler dünyam yıkıldı.
Normalde gece tüm camlar kapalı sabah uyanınca kız arkadaşım cami açıyor sineklik kapalı ve bagli, dişini fircalamaya gidiyor ve olanlar oluyor bir anda. Hemen indim aşağı acilen veterinere götürdüm. İlk müdahale yapildi ve yarın beklenecek dendi diğer şeyler için. Evden telefon cüzdan almaya eve döndüm ve Sonra geri aradılar. Dediler ki haberler kötü omurgasinda kırık var hemen istanbulda empati akademi diye bir hayvan hastanesi var oraya götürün arka ayaklarda hissiyatı varken ameliyat edilsin. Hemen aldım getirdim kontrolleri yapıldı ama içte de kanama vardı akcigerde problem var hemen alamadılar ameliyata yarın sabahı bekliyoruz. Kırığı kötü yerde ve fazla yukarı kaymış gözüküyor beni umutlandıran his olması. Kötü yanı ise omurgasının çok ortasında. Ne yapcam bilmiyorum yarın ameliyatta omuriliginin durumunu gorcez net olarak böyle durumla karşılaşmış ve tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi ?