Onemli!! Acil Bilgi Verecek Olan Var Mı? Kedilerde Dışkı Yapamama Problemi..

EZK

İki haftadır bu sorunla uğraşıyoruz. Dışkı yapamama sorunu ile karşılaşan oldu mu acaba? Lütfen aynı durumu yaşayan arkadaşlar, bu süreci nasıl atlattı ,nasıl bir yol izlendi bilgi verebilirlerseniz çok sevinirim. Bağırsak düzenleyici birsuru ilaç kullandık fakat fayda etmedi. Yarın operasyon gerekebilir ama ben çok korkuyorum bişey olur diye.. Ama götürmesem de tehlikeli. Lütfen bilgisi olan arkadaşlar deneyimlerinizi paylasir mısınız? :(((