Eldiven Kedi-Köpek Taraklarını Öneriyor Musunuz?

Tekirvenusi

Eldiven olan kedi tarakları tüyleri alıyor mu

17 CEVAP

FerayeG

Okşamak için alayım derseniz olabilir :) aldığım gibi bir kenara attım normal evdeki tarakla tara daha iyi

alabalik32

Eldiven Furminator hepsini denedim. Furminator bile kediye eziyet iş onu anladım.Ama bir fırça keşfettim müthiş. Buradan yazsam reklam gibi olurmu onu bilmiyorum

alabalik32

Polo İnce Telli Kedi Köpek Tarağı
EBAT: L
Harika tarıyor. Topluyor uçuşmuyor. Kedim bile artık taramama izin veriyor. Gıdısına kadar tarattırıyor. Eskiden furminatörün üstüne atlardı taratmazdı :))

Anonymus386040

Evet alıyor. Ama eğer İran Kedisi gibi çok tüylü bir kediniz varsa pek işe yaradığı söylenemez.

Esrakutlu

Ben pek beğenmedim açıkçası elime çok oturmadı birde elektriklenme yaptı benim aldığım

sforselin

Tek tarak olarak yeterli değil bence

Bikedi

Acayip fazla tuy aliyor. Ama kullanimi cok zor. Tuyler havada ucusuyor ve eldiveni temizlemek iskence. Ama kaliteli orijinal urun alirsaniz belki iyidir. Ben 20 liraya almistim

Ozge00

Pek almıyor. Elektriklenme de yapıyor. Tek basina yeterli degil maalesef. Normal tarak ile taradiktan sonra bunu kullanabilirsiniz belki. Kediyi taranmaya alıştırmak için de kullanılabilir

Minimesi

Ben yeni aldım baya iyi topladım temizlerkende kolaydı ama eldivenden eldivene değişiyor pıtırcıkların aralıkları bile farklı olabiliyor bizimki iyi çıktı

Mehmetkr

Köpek icin kullanilabilir bence ama samoyed husky tarzı çok tüy döken köpekler için yetersiz kalacaktır

Findikthecat

Yazarmisiniz :)

Verdatrtp

Eldiven aldım denedim bir işe yaramadı çok büyük olduğundan kedim her seferinde ürküyor ayrıca derinlemesine tüy toplamıyor uçları kısacık ben önermiyorum

FerayeG

@alabalik32 nedir fırça yazarsanız bizimde belki işimize yarar :)

Ozge00

Kullanip memnun kaldığınız eldivenin markasi ne ki?

evkedisimia

tüy toplamıyorlar petparlour mu ne varmış onlar iyi tüy topluyor