Kedim Kriz Geciriyor

elifunal

Dun öğlen saatlerinde kedimi kisirlastirdik. Aksama dogru kendine geldi ama kriz geciriyor. Sarsinti ve kasilmayla beraber agzindan tukurukler de cikiyor sara krizi gibi. Bugun baska bi veterinere goturdum damar yolu acildi ama geldikten sonra iki kez daha kriz gecirdi boyle bir sey yasayan var mi daha once yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

10 CEVAP

nildogcat

Veterinere söylediniz mi?

drugfordeath

benim kedim epilepsi hastası. ne kadar yardımcı olabilirim buradan bilmiyorum ama merak ettiğiniz şeyler varsa mesaj atabilirsiniz.

elifbasmanav

Kısırlaştırma ameliyatından sonra iş yerinde baktığım diși kedim de benzer sorunlar vardı. İnanılmaz endişelendim. Titriyor ve kasılıyordu, iştahı hic yoktu. İnsanlar kaçıyor ve saklanıyordu. Bir iki gün içinde tamamen normale döndü. Epilepsi konusunda bir bilgim yok. Umarım şimdiye dek sağlığına kavuşmuştur.

batuhantopcu

arkadaşlardan ricam bu tarz forumlarda neticeleri de yazmalarıdır. işim bitti veya problem geçti nasılsa diye düşünmeyin bizler merak içinde kalıyoruz. hepimiz bilgi sahibi olmak ve bilgilerimizi paylaşmak için kullanıyoruz buraları.

elifunal

Cevap yazmak icin biraz gec kaldim kusura bakmayin ogrenciyim okulum açıldı ve her seyden once kizimla ilgileniyodum. Ever duzeldi artik her sey daha iyi nadiren de olsa bazi kediler yan etki olarak epilepsi nöbetleri gecirebiliyolarmis hatta insanlar bile. Durumu atlattik. Yazan herkese gercekten cok tesekkur ediyorum

Queeninannesi

Kriz derken biraz daha açarmısınız ? Sadece kasılmalar oluyorsa normal

elifunal

Epilepsi, sara krizi gibi. Bi anda geliyo zangir zangir titriyor ayni zamanda kasiliyor.

yanik_kedi

Kediniz epilepsi olabilir sara hastası olan kediler var geçmiş olsun :(

Queeninannesi

Kasılma normal benimkinde de oluyodu ama titreme yaşamadık bilemiyorum :( geçmiş olsun

elifunal

Tesekkur ederim. Umarim degildir :( anesteziden once hic bir seyi yoktu cunku