Evde Tek Kalması

sarpyilmaz

Arkadaşlar okullar açılınca kedim evde saat 9'dan 16:30'a kadar evde yalnız kalacak odaların kapılarını açık bırakacağım ve oyuncaklarını da evin çeşitli bölümlerine koyacağım mama ve su kabını da aynı şekilde sizce kedim için bir sıkıntı olur mu bu? 2.kediyi sahiplenemem maalesef şu anlık

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Olmaz

sarpyilmaz

Ne olmaz :)
Sorun mu olmaz yoksa
Evde tek kalması uygun olmaz mı

Cotontzu_Siri

Sorun olmaz

sarpyilmaz

Tamam teşekkürlerr

efruzg

Benim kedimde bu aralar yanlız kalıyor hiçbir sıkıntı olmaz eve gelince bol bol oynamak istiyor o kadar :) birde ben odasına kartonları kestim onlara girip çıkıyor oynuyor sizde bu tarz birşeyler yapabilirsiniz vakit geçirir .

sarpyilmaz

Teşekkürler cevaplarınız için
Ben de o tarz şeyler yapmayı düşünüyordum zaten yaparım yani eğlensin bebeğim

mia1598

aynen sorun olmaz sadece evden çıkmadan camları ,mamasini ve suyunu kontrol etmelisin. :)