5 Gün Önce Eve Dışardan Kedi Aldık.ve Baya Hasta Yemek Yemiyor İshalacil

rkyeda

Anket

Aldığım yere birakiyim mı?
(1 oy)
Evde bakiyim asla birakmiyim?
(33 oy)
Toplam (34 oy)

#Kedim çok mutsuz acaba dışarda mutlu olur mu? Büyük ihtimalle 8-9aylik bir barınak gibi yerden sahiplendiği önceden evdeymis sonra dışarı salmışlar eve geldiğinden beri çok mutsuz.Yarin doktora goturcez . Açıkçası ben asla dışarı geri bırakmam çünkü avlama yeteneği yol çok korkak evde bile bir yerden bir yere atlarken 3 saat düşünüyor.