Acil Süt Anne!!!!!!

Eymentalay

Arkadaşlar acil İstanbul içi süt anne aranıyor yardımcı olabilecekler mesaj atarsa çok sevinirim çok acil

15 CEVAP

Anonymus552223

Kedici hanim olayin oncesini bilmeden yorum yapma. Kacan kedi sokak kedisiydi, eymen arkadasimiz aldi evde dogurttu bir sure bakti sonra disari saldi, bu konuyla ilgili bir sure sey yazdim daha once, konunun muhattabi bile degilsin sen, eski konulari oku cok merak ediyorsan. Benim demek istedigim sonuna kadar bakilmayacak, yavrular sahiplendirilip anne kisirlastirilmayacaksa, sokak kedilerini bulunduklari mahalleden almayacaksin.

Anonymus552223

Kotu olmus, bu olay size ders olsun, sonuna kadar bakamayacaginiz kediyi yerinden kimildatmayin. Kendi yavrularina bakabildigi kadar baksin

Anonymus552223

Yabanci bir mahellede kacti kedi stresten dogaldir. Yine yavrulayacak bu yaz icinde yavrulari olmadigi icin, belki memeleri sisecek sutten, vs vs sut anneye verilen yavrular da yasayacak mi belli degil. Simdi iyilik mi olmus oldu bu kotuluk mu?

Dondurmacik

Süt annelik değilde bebek kediler için süt tozları oluyor petshoplarda veterinerlerde bulabilirsiniz onu hazırlayıp bir biberona koyup kediye verebilirsiniz

Eymentalay

Bulduk sağolun

Anonymus552223

Anne kediye bisey minolmustu yoksa:(

Eymentalay

Kaçtı maalesef yavruları bırakıp @epiglottis

Anonymus552223

:( gelirdi belki, ya da basina birsey gelmistir. Kisirlastirmadan kacmayaymis iyiymis

Eymentalay

Maalesef ya uzak bir yere gitti ya da bir deliğe saklandı çok korkak bi kedi zaten saklandığı yerden asla çıkmıyor. 2-3 gündür arıyoruz ama ortalarda yok her yere mama koyduk acıkır çıkar diye ama maalesef gelmedi

Bence aramaya hala devam edin ama siz bilirsiniz yani.

Kedicihanim

Aynen anne kediyi atmış yavrularını da kaçırmış soruyu soran. Şimdi de süt anne arıyo. Tövbe yarabbim yaaa :D

Eymentalay

Yalnız ben o kediyi almasam şu an yavrular da anne de yaşamıyor olurdu büyük ihtimal. Bende biliyorum sonuna kadar bakmayı da vakit kısıtlı diye orda bırakıp gitse miydim hayvanı. Yavrular da şu an gayet iyi gidip kontrol ediyorum anne kedi gayet iyi bakıyor yavrulara. Burda o kadar atıp tutan insan var şöyle hayvanseveriz böyle yardımseveriz diye geçici yuva ilanı açtım burdan konu açtım bir kişi bile yorum yapmadı yardımcı olmadı eminim ki çoğunun da imkanı vardı görmezden geldiler

Luckysmom

İmkanı vardı görmezden geldi değil işte bilemezsiniz kimin ne kadar imkanı var. Herkesin İmkanı olsa keşke herkes sahiplense sahiplenebileceği kadar. Ki sahiplenen de oluyor bu siteden umarım yuva arayan tüm yavrular güzel güzel yuva bulur .İnsanların bilinçlenmesi lazım bu çocukların yeri sokak değil.

Anonymus552223

O yaşa kadar gelmis kedi neden ölsün ki hemen siz almayinca.

Eymentalay

Kediyi aldığım yerdeki esnaf kedinin sürekli diğer kedilerden dayak yediğini daha önce de Doğum yaptığını ama yavrularını erkek kedilerin boğduğunu söylemişlerdi. Polemiğe dönmeye başlıyor bu muhabbet yavaştan. Yavrular güvende kontrol altında anne ortalarda yok şu dakkadan sonra yapılabilecek birşey de yok anne ortaya çıkarsa zaten kısırlaştırılacak yavrular da yeterince olgunlaşınca yeni yuvalarına gidecekler. İyilik yapıyoruz o bile eleştiriliyor ben anlamıyorum bu sitedeki insanların kafa yapısını yavrular ölseler orda daha mı iyiydi